ONLINE HİPNOTERAPİ DESTEK SEANSLARI

Online (Canlı ve Görüntülü) Hipnoterapi Seansı Nedir?
Uzaktan online (canlı ve görüntülü) olarak, diplomalı hipnoterapist Mert Mapolar’dan hipnoterapi seansı alan bir çok kişi, en az yüz yüze hipnoterapi seansları kadar etkili sonuçlar alabiliyor.
Online (Canlı ve Görüntülü) Hipnoterapi seansları dünyada kullanımı gün geçtikçe artmaktadır. Ülkemizde de bunun paralelinde dünya ile aynı anda uygulanmaya başlanmıştır. Günümüz teknolojilerinde bu alanda avantajlı şekilde yaygın olarak ülkemizde kullanımı artarak devam etmektedir. İstediğiniz yerden istediğiniz zamanda görüntülü görüşme ile online olarak hipnoterapistiniz Mert Mapolar’a ulaşmanız artık çok kolay. Dünyada kullanımı en yaygın olan, ücretsiz görüntülü görüşme programı olan “Skype” veya “Zoom” vasıtası ile, önceden resmi internet sitemizden randevu alarak, hipnoterapistinizle görüntülü bağlantı kurarak online çevrimiçi canlı ve görüntülü hipnoterapi seansı almanız mümkündür.
Hipnoterapist Mert Mapolar, diğer diplomalı meslektaşları gibi artık tüm dünyadaki danışanlarıyla çevrimiçi (online) seanslar yapıyor. Sizler de hipnoterapi ve talimatları harfiyen uygulama konusunda istekli olduğunuz sürece hipnoterapi seansından fayda sağlayabilirsiniz.
“Skype” veya “Zoom” ile Uzaktan Hipnoterapi Seansı Nasıl Oluyor?
“Skype” veya “Zoom” , ücretsiz bire bir görüntülü konuşma servisidir. “Skype” veya “Zoom” gibi görüntülü konuşma servisleri, uzaktaki iki kişinin bire bir yüz yüze iletişim kurmasını sağlar. Hipnoterapistiniz sizi, siz de hipnoterapistinizi görebilirsiniz. Karşılıklı söylenen her kelimeyi net olarak duyabilirsiniz. “online hipnoterapi” seanslarından “yüz yüze hipnoterapi” seansları kadar verim almanız mümkün olabiliyor.
SkypeTürkçe indirmek için tıklayınız (ücretsiz): https://www.skype.com/tr/

Skype
İngilizce indirmek için tıklayınız (ücretsiz): https://www.skype.com/en/

“Zoom”
indirmek için “Sign Up for Free” tıklayınız (ücretsiz): https://zoom.us/
Online (Canlı ve Görüntülü) hipnoterapinin sunabileceği avantajlardan bazıları:
Yüz Yüze Terapi Gibi Gerçek Zamanda, Aynı Sürede ve Aynı Formatta Gerçekleşir (2 Saat Blok Seans ve Birebir Kişiye Özel)
Yüz Yüze Terapi Gibi Gizlilik Sağlar.
Dünyanın Neresinde Olursanız Olun, Özellikle Uzak Mesafede Yaşayanlar, COVID-19 (Yeni Tip Koronavirus) Salgınından Dolayı veya Herhangi Bir Nedenden Dolayı Evinden Dışarıya Çıkmayı Tercih Etmeyenler, İstediği Hipnoterapi Desteğini Kendi Evinin Rahatlığında Alabilir.
Yüz Yüze Terapi Gibi Uygun ve Ekonomik Maliyet Sunar, Buna İlaveten Seyahat Masrafınızdan, Zamandan Tasarruf Etmiş Olursunuz.

Neye ihtiyacınız var?
İnternet bağlantısı iyi olan bir bilgisayar veya düzgün bir yere sabitlenmiş tablet / cep telefonu
Rahatsız edilmeyeceğiniz bir yer ve zaman
Makul kalitede bir web kamerası veya tablet / cep telefonunuzun kamerası
Rahatlayabileceğiniz rahat bir sandalye / koltuk / yatak
Rahat olabilmeniz için yeterince sıcak / serin bir ortam
Çok iyi aydınlatılmış bir oda


Başka nelere dikkat etmeniz gerekiyor?
Herhangi bir pişirme cihazının vs. kapalı olduğundan emin olun!
Evcil hayvanlarınız veya çocuklarınız varsa, odanın dışında olduklarından ve içeri girmediklerinden emin olun. Odada sadece siz olun!
Telefonunuzu sessize alın!

Hipnoterapistiniz Mert Mapolar ile aranızdaki mesafe kısalıyor. İstediğiniz yerden istediğiniz zamanda canlı ve görüntülü görüşme ile online olarak hipnoterapi seans desteği almanız artık çok kolay.
Online (Canlı ve Görüntülü) uzaktan hipnoterapi randevusu oluşturmak için, aşağıdaki “randevu al” linkinden randevu alabilir veya "iletişim" sayfasından talebinizi tarafımıza iletebilirsiniz. Bizimle mertmapolar@gmail’den e-mail ile de iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır.

Online (Canlı ve Görüntülü) uzaktan hipnoterapi randevusu ödemelerinizi kredi kartınızla güvenli mail order işlemi olarak veya banka havalesi ile seansınızdan en az 24 saat önce yapabilirsiniz.

Online (Canlı ve Görüntülü) Hipnoterapi, uzaktan hipnoterapi seansı hizmetimiz COVID-19 (Yeni Tip Koronavirus) salgınına karşı alınan tedbirler süresince özel hal durumlarında geçerli olacaktır.

√ Supported by Special Interest Tourism Development Project | SUNISLAND® Turizm | KITSAB Sicil No. 231/2000

Hipnoterapist Mert Mapolar Bilinçaltı Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri | Bir SUNISLAND® İşletmeleri Şti. Ltd. Kuruluşudur.
© Hipnoterapist MERT MAPOLAR® Resmi Sitesidir. | Her hakkı saklıdır. | All rights reserved.
Ortak Kaynak Bilgi: HMI Hipnoterapi Mezunları | Common Source Information: HMI Hypnotherapy Graduates
Designed By SUNISLAND® Group
BelarusianCzechEnglishFinnishGermanGreekRussianSlovenianTurkishUkrainian